Ласкаво просимо на наш CS - detetective агентства!

Ми дві приватні детективи, Горазд і Алеся, ми запустимо наше агентство від центру Любляни, столиці Словенії.

У наші спільні знання і досвід, ми маємо:

- 30 річний досвід роботи в поліції

- 4 роки з Комісією з попередження і корупції

- Диплом в області економіки і ступінь магістра в галузі управління

- Здатність говорити англійською, хорватською, сербською, македонською, боснійська мови

- Хороші зв'язку в Балкани

Очевидно, що більш ніж достатньо причин для вас зв'язатися з нами по This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. і використовувати наші послуги.

Додаткові особисті дані і фону:

Горазд, ліцензія номер тел. 144

Народився в 1971 році, в 1990 році закінчив 4-х років в Поліцейську академію, працює в поліції з 1990 по 2009 (прикордонна поліція, міжнародні миротворчі місії у Македонії, Європолом офіцер зв'язку) і з 2009 до 2011 року в Комісії із запобігання корупції . Вивчав економіку в Любляні факультету економіки і досягли Диплом в області менеджменту. Спеціальні знання в детективну роботу, визнання і аналіз підроблених і контрафактних документи і гроші. Активно беручи участь у спортивних змаганнях, таких як вітрильний спорт, біг, скелелазіння.

ALES, ліцензія номер тел. 146

Народився в 1976 році, працює в поліції з 2000 по 2010 (міської поліції, прикордонної поліції, кримінальної поліції), а з 2010 по 2011 рік до Комісії із запобігання корупції. Навчалася адміністрації у Любляні факультет управління та досягається ступінь магістра в галузі управління. Спеціальні знання в економічному злочині. Активно беручи участь у спортивних змаганнях, таких як футбол, теніс, біг, їзда на велосипеді.

Contact us

 

 

Dunajska cesta 7, 1000 Ljubljana, SI Slovenia
mobile:041 844 449
e-mail: info@c-s.si

Send message

Your Email:
Subject:
Message:
How many eyes has a typical person?